Narożniki

wygodna kanapa
sercem twojego pokoju

WYGODNE NAROŻNIKI

Zapewne, każda z pań w dzieciństwie pragnęła by stać się użytkownikiem domku. Takim wymarzonym domem może być dom wybudowany z naturalnych materiałów, w którym znajdzie się kanapa narożna, a materiały będą zdrowe i sprzyjające naturze.
narożnik

Dom z drewna powoduje, że w jego wnętrzu tworzy się wyjątkowy mikroklimat. Drewniany dom to miejsce, gdzie po trudnym dniu pracy jesteśmy w stanie oddychać pełną piersią. Taki dom żyje wspólnie z nami i odpoczynek na narożniku przed kominkiem nabiera nowego wymiaru. Drzewo jest budulcem, mającym możliwość samoregulacji wilgotności, równocześnie dającym yxashdsdhsa ciepło w zimie i odprężający chłód latem.

Do drewnianego domu niewątpliwie będzie współgrał styl country. Rozpoznać styl rustykalny można bez trudu, warto tylko wnętrze zaopatrzyć w klasyczne dla niego elementy jak narożnik, scalające ze sobą kolory ziemi i naturalne tkaniny takie jak len, drewno czy kosze wiklinowe.

Kanapy narożne, to konieczne i wypełniające przestrzeń meble

Niewiele trzeba by taki styl wytworzyć, a dzięki kanapie narożnej będziemy mieli idealne miejsce do odpoczynku. W domu wiejskim panuje funkcjonalność, komfort i trwałość.

W salonie, wystawnej części wiejskiego domu, miejscu spotkań ze znajomymi i rodziną warto postawić na jeden główny ale górujący element – narożnik. Pasujące qwurjndsnvms narożne kanapy powinny być proste, wykreowane z pięknej i jasnej tkaniny.

Można postarać się również o oryginalny, narożnik ze skóry w grafitowym kolorze. Do tego ozdobne poduszki w tradycyjne wzory, które podkreślą rustykalny charakter domu. Oryginalna narożna kanapa, będzie wspaniałą ozdobą wnętrza, dbając o wyjątkowy komfort odprężenia. W konsekwencji mieszkanie wydobędzie nutkę elegancji pochwyci wzrok wszystkich gości. Subtelnie dopasowane elementy sprawią, że mieszkanie zyska szczególny klimat salonu w stylu wiejskim. Odpowiednio przybrane ozdoby ocieplają pomieszczenie i uczynią je nastrojowym.

Kontakt

Zostaw wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

  • 661 269 114
  • kontakt@wypas-meble.pl
  • ul. Sienkiewicza
    65-443, Zielona Góra